Karmimy psiaki

Karmimy Psiaki jest największą tego typu akcją w Polsce, która ma na celu zbieranie funduszy na pokarm dla zwierząt. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy dzięki pomocy 300 000 osób zebrano ponad 90 000 posiłków. Każdego tygodnia co najmniej jeden psiak znajduje nowy, stały dom!

Akcja wywołała pozytywną reakcję wśród rodzimych gwiazd, które postanowiły ją wesprzeć. I tak wśród ambasadorów znaleźli się: Ewa Bem, Joanna Krupa, Doda, Myslovitz oraz Martyna Wojciechowska.

17 listopada w Krakowie odbędzie się pierwszy koncert "hausujemy- gramy dla Psiaków". Inicjatywa ma na celu zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adaptacyjnego dla Psiaków. Wieczór przepełni fantastyczna muzyka, ethno elektro Goorala oraz wzruszające brzmienia Kasi Sochackiej, finalistki programu Mam Talent.
W trakcie eventu będzie można podziwiać pokaz stylizacji małopolskich blogerek oraz skosztować przepysznych ciasteczek wykonanych przez blogerów kulinarnych. Naczelnym zadaniem jest oczywiście pomoc zwierzakom na różne sposoby! Tuż przed koncertem odbędzie się zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą okazać się przydatne zwierzakom w schronisku. Koce, smycze, psie zabawki z pewnością znajdą zastosowanie! Greengo.pl, jeden z głównych partnerów akcji umożliwi natomiast zbiórkę używanych telefonów, z których cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Wydarzeniu współtowarzyszy konkurs na stylizację festiwalową. Moją propozycję znajdziecie tutaj.

0 komentarze

Prześlij komentarz

top blogs
top blogs