Powtórka z przeszłości

Nieważne jak daleko zaszłaś, które drogi wybrałaś- przeszłość zawsze Cię dopadnie. Dobre i złe chwile, wzloty i upadki kształtują osobowość, więc na próżno wymazywać je z pamięci. Tu raczej chodzi o pielęgnowanie chwil i wyciąganie z nich jak najlepszych, przydatnych nauk.
Pamiętam czasy, całkiem nieodległe, kiedy ubierałam się w all in black. Nie wiązało się to bliżej z żadną subkulturą to po prostu było, a przyszło wraz z nieco mocniejszą muzyką w słuchawkach. Długie czarne włosy, dwa syntetyczne warkoczyki(jeden granatowy, drugi czerwony) i czarna kreska na oku(to akurat nie zmieniło się po dziś dzień).
Szczęśliwym zbiegiem okoliczności moda propaguje styl rockowy. Przysposobiłam sobie zamienniki. Ciężkie buty zamieniłam na(ciężkie jedynie z wyglądu) sandały na słupku, a skórę ograniczyłam do elementów widocznych na dodatkach. W tej stylizacji pojawiają się zarówno na biżuterii, jak i filcowej torebce. Czarny T-shirt i postrzępiona kamizelka świetnie współgrają z żakardowowymi spodniami, które z pewnością wykorzystam jeszcze w niejednej stylizacji(zapewne trochę bardziej oficjalnej jak to na mnie "mądrą i dorosłą" przystało).

 1. śliczny zestaw i teraz to tylko sandałki wchodzą w grę ;) zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:)
  Dzięki za miły komentarz!
  Super fotki!
  Pozdrawiam- Anna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba większość z nas przechodzi przez "rockowy" bunt :) Wprawdzie nie ubierałam się na czarno, ale preferowałam raczej luźne stroje w stylu bardziej "hipisowskim" :) Teraz jestem zwolenniczką kobiecych ubrań i fanką wszelkiego rodzaju spódnic i sukienek :)

  Twoja odnowiona wersja rockowego stylu jest naprawdę super trafiona - nowoczesna i z pazurem :)

  PS Dziękuję za komentarz! ^^

  StylishSideofLife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajny zestaw! :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądasz super, bardzo fajny post i blog:)
  Obserwujemy i lubimy się na FB?
  Pozdrawiam Serdecznie
  http://zocha-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny zestaw, wyglądasz fantastycznie !

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs