Green Fashion Show

Przez ostatni czas byłam pochłonięta organizacją eventu nad którym ANIMATED MAGIC objął patronat. Wraz z pozostałymi Organizatorami Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu pragnę Was zaprosić na Green Fashion Show– pokaz mody eco, panel dyskusyjny, recyclingowy showroom&after party w jednym! Papier, druty,a może folia bąbelkowa? Czym tym razem zaskoczą nas młodzi, krakowscy projektanci? Na wybiegu będzie się działo. Nie przegapcie tego!

19 Marca w Krakowie odbędzie się Green Fashion Show, którego główną ideą jest promowanie projektów przyjaznych środowisku. Recykling to punkt widzenia świata, postawa wobec środowiska. Większości kojarzy się tylko z segregacją i kolorowymi koszami, a tak na prawdę stanowi świetny materiał na trend! Papierowe kreacje wykonane przez studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa to nie tylko artystyczny manifest ekologiczny, ale przede wszystkim zabawa formą, fakturą i recyklingowym materiałem. Papierowe wariacje to nie wszystko. Tego wieczoru zobaczycie także kreacje wykonane z nieśmiertelnego i zawsze modnego dżinsu. Kreatywność studentów znalazła swój wyraz w niekonwencjonalnym podejściu oraz ciekawych i szalonych formach.

Po pokazie odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem osób, których codzienny biznes opiera się na recycle art. Dziewczyny z hifi.studio projektowe opowiedzą o projekcie ECO DESIGN– linii mebli z tektury,które są świetną propozycją dla studentów chcących niebanalnie urządzić swoją małą przestrzeń w wynajmowanych mieszkaniach, czy akademikach. Dzięki Trashkom natomiast dowiecie się jak zainteresować ludzi i skutecznie wypromować nawet tak nietuzinkowy pomysł na biznes jak torby ze starych plakatów.

Ideą panelu jest opowiedzenie o tworzeniu w kontekście sprawnie funkcjonującego biznesu. Na meblach z tektury i plakatach się nie skończy. W dyskusji wezmą również udział projektanci,których kreacje zobaczycie w showroomie. Druty, kapsle, recycling pełną parą! Będzie awangardowo i edukacyjnie. A wszystko po to, by styl eko nie przeminął jako chwilowy trend.
Green Fashion Show odbędzie się w ramach Gali Finałowej Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu- inicjatywy studenckiej promującej idee Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach.

  1. no super! a mi mówią że w Krakowie nic ciekawego, modowego się nie dzieje, a tu proszę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://gentlewomanandgentleman.blogspot.com/ nowy blog, zapraszamy do obserwowania i komentowania :)

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs