Marc Jacobs dla Coca Cola

Jeśli chcesz być modny, nie wypada być grubym. Ta przykra(?) prawda sprawdza się od lat i choć świat produkuje coraz więcej gwiazd, które mają nas przekonać do innego typu sylwetek, większość z nas i tak wzdycha do chudości. Do odmawiania sobie posiłków zdecydowanie nie namawiam, ale do zadbania o ciało tak, by było zdrowe i fit- jak najbardziej!
Marc Jacobs swoim ciałem najwyraźniej chwalić się lubi. W 2010 roku uraczył nas tym jakże zjawiskowym widokiem w reklamie jego perfum "Bang". Przy okazji kolaboracji z marką Coca Cola najwidoczniej znów postanowił zaprezentować nienaganną sylwetkę.

11 marca 2013 roku w Londynie odbędzie się premiera trzech puszek, trzech butelek i trzech  specjalnych kampanii reklamowych Coca Cola Light. Inspirowane latami 80.,90. oraz współczesnymi, zaprojektowane przez 49-letniego projektanta pojawią się w sprzedaży z okazji 30-lecia obecności napoju w Europie.

 1. Cola robi niezły interes współpracując z projektantami. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest właśnie magia marketingu. W naszych glowach buduję sie wizerunek pięknych i szczupłych modelek które piją cole, głos rozumu zdaję się być bardziej cichy

  OdpowiedzUsuń
 3. Lovely pictures honey :) I like your blog <3 I think that we should follow each other on GFC and bloglovin :D let me know :)
  New post is up on my blog
  oxoxoxo
  Marie

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs