Przegląd okładek

Książki nie ocenia się po okładce. Magazyn modowy jak najbardziej. Idealna okładka powinna błyszczeć, kusić, nęcić i wodzić na pokuszenie. Przedstawiać najświeższe, najdroższe produkty. Te z kolei najlepiej, gdy prezentują gwiazdy, które kocha cały świat.

Trwające właśnie światowe Tygodnie Mody sprawiły, że wiele informacji umyka niepostrzeżenie. Nie martwcie się jednak! Choć pisma stają się coraz bardziej oszczędne w okładkowych słowach, covery magazynów modowych świetnie podpowiadają, co będzie na topie!
Najczęściej pojawiającymi się modelkami na okładkach tego miesiąca są Cara Delevigne(m.in. Vogue UK) oraz Lara Stone. Cieszy obecność Agyness Deyn(InStyle) o której od miesięcy spekuluje się, że lada moment wycofa się z branży. Wśród okładkowych twarzy jak zwykle nie zabrakło gwiazd sceny muzycznej. Wśród nich Beyonce i Lana Del Rey. Obydwie panie zdobią wydania Vogue.

  1. To śmieszne, ale ja prawie zawsze oceniam książkę po wielkości i po okładce... Ale magazyn modowy to już inna bajka ja uwielbiam przejrzeć przed kupnem i ocenić zdjęcia w niej zawarte :)

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs