This ain't a dull movie

Przełom roku zawsze przynosi długooczekiwane premiery(mowa chociażby o Hobbicie, który nie schodzi z języków kinomaniaków od tygodni). To czas podsumowania minionego roku, wszelkich rachunków zysków i strat, i nadziei, które się pokłada w przyszłych działaniach. Mnóstwo portali wychodzi na przeciw czytelnikom tworząc zestawienia wydarzeń. Pozostając, więc w wątku kinowym, zapraszam do lektury i obejrzenia najciekawszych etiud modowych 2012 roku!
1) PRADA - A THERAPY
Świetna gra aktorska nie zadziwia. W filmiku wyreżyserowanym przez naszego źle osławionego rodaka- Romana Polańskiego wystąpiła niezawodna Helena Bonham Carter.
2) PRADA F/W CHESS
Tajemniczy klimat buduje niezwykłe napięcie. Każdy ruch i element jest na wagę złota! Magdalena Frąckowiak doskonale wie, jak dobrze rozegrać tę partię!

3) ALEXANDER WANG PRE FALL
Alexander Wang zawsze trzyma rękę na pulsie i wyprzedza trendy. Trochę dynamiki, tańca, wszystko totalnie dobre. Jestem na Tak.

4) DIOR SECRET GARDEN
Dior swoim fanom zafundował ponad 3-minutowy filmik, nakręcony w Wersalu. Enjoy the Silence, czarno-białe kadry tworzą udaną kolaborację modowo-muzyczną.

5) KENZO PRE-FALL
Intryguje od muzyki, która ma szansę porwać masy, przez kolaże, które są bombą pozytywnej energii!. Tak się robi intrygującą zapowiedź kolekcji. Koniecznie zobaczcie!

top blogs
top blogs