Let me take you far away

W modzie kocham to, że potrafi przenieść do zupełnie innej rzeczywistości. Kiedy u nas na zewnątrz panują siarczyste mrozy ona serwuje smaczki najnowszych kampanii. Momentalnie wprowadza trochę ciepła do naszych domów, uśmiechu na twarzy i marzeń do głowy. Te ostatnie dotyczą najczęściej nowych ubrań i dalekich podróży, a jakżeby inaczej!


Wiosenno-letnią kampanię domu mody Dolce&Gabbana zrealizowano w iście włoskim stylu. Jest radosna, wielkopokoleniowa, przyjazna, a przy tym wszystkim szalenie zmysłowa. To kontynuacja poprzedniej kampanii, która  prezentuje nie tylko ubrania, ale i jakość życia. Reklama, która naprawdę zapadają w pamięć!

Tradycyjnie wystąpiły w niej tamtejsze sławy: Monica Belluci, Bianca Balti i Bianca Brandolini d'Adda. Miłym zaskoczeniem jest to,że w ich gronie można dostrzeć Zuzannę Bijoch. Udział modelki stanowi spore wyróżnienie, ponieważ to pierwszy raz, gdy w sycylijskiej kampanii występiła nie-włoszka.

Zuza uznawana jest za jedną z największych nadziei modelingu. Typuje się ją jako następczynię samej Anji Rubik. W świecie wielkiej mody zadebiutowała w 2011 roku w energetycznej kampanii Prady. Sukcesywnie wspinając się po szczeblach kariery, wystąpiła u Louis Vuitton, Alexandra McQueena i Trussardi niemal z dnia na dzień poprawiając swoją pozycję w rankingu models.com.

Zdjęcia najnowszej kampanii Dolce&Gabbana z pewnością pomogą jej karierze. Modelka mimo sporej różnicy wieku i doświadczenia w niczym nie ustępuje gwiazdom światowego formatu. Czy za kilka lat będzie ma szansę być chlubą miary Monici Belluci? Nie mam najmniejszych wątpliwości!

 1. D&G mają te sesje takie inne, oryginalne :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjne te sesje , mają ,,to coś''
  ps. podobne spodnie były w NY , ale w kolorze bordo ;)

  Pozdrawiam i obserw. ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowita jest ta sesja - taka pełna włoskiego klimatu, radości, beztroski, rodzinnego ciepła, a jednocześnie mega zmysłowa :)
  człowiek od razu marzy o takich wakacjach :)

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs