notjustshop

Coraz bliżej święta. Mikołaj, Coca Cola. Stosy siatek i wieczna bieganina. Przez te wszystkie niezbędne zakupy na ostatnią chwilę, bez których miliony z nas nie wyobrażają sobie tych kilku-nastu dni, ciężko przejść przez galerię nie zostając przez kogoś zahaczonym barkiem. Przez przypadek oczywiście, ale jednak...

Apeluję zatem o zakupy internetowe. Najlepiej w notjustshopie! W miejscu, które pokazuje, co naprawdę liczy się w życiu. I to nie tylko od święta.

Założyciele mówią, że prowadzą coś znacznie więcej niż sklep. Nie są prekursorami trendu na świecie, bo podobną działalnością poszczycić się mogą m.in. Wabby Parker, Sevenly, czy Feed. To zatem jedna z tych firm, których celem jest nie zarabianie pieniądzy, a pomaganie innym.

Notjustshop jest jednak bardzo zakorzeniony w polskich realiach. To tutaj tworzone są unikatowe projekty, stąd zaczerpywane są tkaniny, które składają się na produkty z historią. Przykładowo: jedną z bluz wykończono wraz z dziećmi, które swój udział przy jej tworzeniu upieczętowały własnymi odciskami dłoni. W notjustshopie znajdziecie również mnóstwo T-shirtów z motywującymi hasłami- i dla niej, i dla niego.

Najmocniej zachęcam do kupowania, tfu! Pomagania.

 1. bardzo fajne bransoletki :)

  Zapraszam na KONKURS: http://oczynamode.blogspot.com/2012/11/giveaway-konkurs.html Do wygrania 25 voucherów na okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne lub zerówki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię firmy, które oprócz chęci zysków (bo nie oszukujmy się, że to też jest ważne) stawiają na promocję szczytnych celów i idei. Ja to w każdym razie kupuję i cho zdaję sobie sprawę, że to jeden z chwytow marketingowych wspolczesnych czasow, to jednak wolę to niż reklamowanie się za pomocą cycków...

  Pozdrawiam serdecznie i choc linka do klikania nie widze, to spiesze sprawdzic coz to za sklep, bo nigdy o nim nie slyszalam,
  Ewa

  PS Przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura mi szwankuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Modny Adres- firma była podlinkowana na samym początku posta. Dzięki Twojemu komentarzowi jednak stwierdziłam, że przyda się inny sposób podkreślenia adresu i go wytłuściłam. Dzięki serdeczne. :) PSa udaję, że nie zauważyłam... ;)

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs