The Cutest Boys - FW Poland

Siedzę i myślę sobie, jaki powinien być idealny facet. Muskularny atleta? Niegrzeczny rockman? Roztrzepany artysta? W każdym typie znajdzie się coś dobrego, bo: ten pierwszy wywoła poczucie bezpieczeństwa, drugi zaaplikuje dawkę szaleństwa, a trzeci nauczy wrażliwości. Na VII edycji Fashion Week Poland można było spotkać każdego z nich, czyli jakby nie patrzeć- chwilowo byłam w raju.

Łukasz Jemioł Basic
Basic to ubrania na co dzień. Coś dla każdego, bez wyjątku. Panie więc szczodrze wzdychały do romantyka z podkręconym włosem, słodkiego chłopca w stylu Biebiera(jakkolwiek by to nie brzmiało- porównanie to nie ma nacechowania pejoratywnego) i eleganta z zarostem. W pełni niezobowiązującej atmosferze można było zastanowić się, czego tak naprawdę dusza pragnie.

Polygon
Fanki Edwarda Cullena byłyby zadowolone. Rozwiany włos, wampirze spojrzenie, brakuje tylko fortepianu i ckliwej ballady. Nie brakuje jednak koszuli, więc wszystko jest zapięte niemal na ostatni guzik.

Piotr Drzał
Problemy dzieciństwa rzutują na dorosłość, czego doskonałym przykładem byli panowie przechadzający się po wybiegu na pokazie Piotra. Upaćkani farbą, niczym wodzowie psychoplemienia prezentowali naprawdę dobre ubrania. Szczere wyrazy geniuszu.

Maldoror
Grzegorz Matląg na pewno nie inspirował się Basic Space’m. To jakaś inna planeta. Totalny kosmos. Odlot. A ja ciągle  mówię „wow!”.

Nenukko
Utworzono portret człowieka, który doskonale wie czego chce. Dla niego nic nie jest przypadkowe. Tu w grę wchodzi jakość, a nie cena, co doskonale widać po jego twarzy.

Dawid Tomaszewski
Chcesz żyć w luksusie i pod dostatkiem? Powinnaś pokochać mężczyznę wg wizji Dawida. To typ bogacza! Na wybiegu najlepszej jakości tkaniny, zestawione jeszcze lepiej niż jesteś w stanie sobie to wyobrazić. Sam Chuck Bass by się nie powstydził.

Hyakinth
Moda męska restrukturyzowana. Podkradziono kolory z kobiecej szafy(mięta, gołębi błękit itp.), ale nie tylko. Panowie wykradli nam też… spódnice. Trochę niegrzeczny typ, trochę flirtujący. Która z nas tego nie lubi?

Ptaszek
Monika Ptaszek kocha facetów- i to widać! Miłość w pełni odwzajemniona, dynamiczna i silna, zaprezentowana została przez najbardziej popularne sylwetki budowy. W pokazie brali udział nie tylko modele, ale i przyjaciele projektantki(m.in. Cezary Harasimowicz). Na moje oko, "nieidealni" faceci z krwi i kości wygrali. Ich urok osobisty nie miał sobie równych.

 1. Kompletnie, ponieważ zawieszki wykonane są ze srebra albo srebra pozłacanego więc są trwałe i nic nie rdzewieje, jak to się ma często przy wielu tego typu bransoletkach, jeśli o to pytałaś;)

  http://annaantje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się bardzo podoba ubiór na 1 zdjęciu ;)

  Zapraszam do mnie, do wygrania bon do sklepu: H&M, New Yorker, C&A czy Reserved :)
  http://fashion-style-viola.blogspot.com/2012/11/konkurs-wygraj-bon-na-zakupy.html

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs