Here comes a couple! FW Poland

Na przekór jesiennej szarudze łączymy się w pary. Bliższe i dalsze relacje międzymiastowe, ciepłe i serdeczne stosunki, budowane długofalowo bądź dopiero co powstałe! Sprawdźcie jakie duety rządziły ostatnim Fashion Weekiem!

Miejsce 6:
Dla stałych bywalczyń salonów! Jeśli ktoś śledzi plotka, pudelka, bądź kozaczka i inne tego typu serwisy na bieżąco to dobrze wie, że Edyty i Oli nie może zabraknąć na żadnym ważniejszym evencie modowym! Zatem i na Łódzkim Tygodniu Mody były, siedziały w pierwszym rzędzie i prezentowały się jak zwykle znakomicie!

Miejsce 5:
Zajmuje duet dobrze zgrany: Magda Steczkowska i Conrad Fado. Jeśli śledzicie ANIMATED MAGIC to tego Pana powinniście dobrze kojarzyć, bowiem był jednym z wykładowców Warsztatów Stylizacji Glamour. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie, ale czemuż tu się dziwić jeśli widać, że jego praca sprawia mu niesamowitą przyjemność! Kiedy Magda pojawiła się na wybiegu w pokazie TOMAOTOMO, Conrad był wpatrzony w nią jak w obrazek, mocno trzymał kciuki, będąc w pełni przejęty owym wydarzeniem. W chwilę później na jego twarzy pojawił się promienny uśmiech symbolizujący głębokie poruszenie! Któż by nie marzył o takim styliście-przyjacielu?

Miejsce 4:
Należy do znawczyń mody, łowczyń wpadek i przebłysków gwiazd. Joanna Horodyńska i Ada Fijał są zawsze baczne na wszelkie niedociągnięcia, które bez mrugnięcia okiem wytykają. Na ich pochwałę trzeba sobie zapracować i to nie byle jak! Fashioniści i łowcy wyzwań- do dzieła!

Miejsce 3:
Żywy dowód na to, że blogerzy wychodzą z podziemia. Mało tego, przechadzają się po wybiegu! Na pokazie Łukasz Jemioł Basic kreację zaprezentowała jedna z naszych najpopularniejszych blogerek - Jessica Mercedes Kirschner. To był jej pierwszy raz, ba! To był pierwszy raz, kiedy w roli modelki pełnoprawnie wystąpiła blogerka.

Miejsce 2:
Jeśli ktokolwiek, gdziekolwiek mówi o kolorowych ptakach polskiej blogosfery to od razu w myślach powinna się pojawić Tamara Gonzalez Perea. Tym razem jednak nie występowała sama! W roli jej towarzyszki najczęściej można było spotkać niemniej kolorową Shiny Syl. Wygląda na to, że Polska nabiera koloru- aż miło popatrzeć!

Miejsce 1:
Charyzmatyczna Ewelina Kustra jest właścicielką marki SHE/s A RIOT. Podczas poprzedniej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland podbiła moje serce cyklem T-shirtów, które prezentują wpółironiczne hasła. Mija parę miesięcy, mamy kolejny Tydzień Mody w Łodzi i pojawia się kolejna seria koszulek: tym razem inspirowanych orzełkami Kupisza! Nie wiem jak Wy, ale ja to kupuję! I to już!!

 1. heheheh dzięki za ujęcie w takim doborowym towarzystwie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żałuję, że nie podeszłam, bo podziwiam za odwagę, cudowną barwność Twojej osoby! Może kolejnym razem będę miała szansę to przyznać w inny sposób aniżeli komentarz... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podchodź podchodź :) przecież ja nie gryzę hehe !:)

   Usuń

top blogs
top blogs