Can I be all so SIMPLE?

JAC po raz kolejny (i zapewne nieostatni) świetnie się sprawdziła! Najnowsza kampania SIMPLE przykuwa uwagę, kompletnie redefiniując klasykę. Kroje, które dobrze znamy z lat 50'tych zyskały zupełnie nowego życia!

Orzeźwiająca limonka i gołębi błękit, coś ciepłego i chłodnego, na pogodę i niepogodę, humory i niehumory? Tak, poproszę! I obawiam się, że będę chciała więcej!

Kompletując zestaw składający się z asortymentu kolekcji jesień-zima 2012/2013 postawiłabym na elementy, które są połączeniem młodzieńczej świeżości i kobiecej klasyki.
 Bazą poniższego zestawu jest sukienka w graficzny wzór. Jest prosta w formie, nieprzekombinowana, dzięki czemu pasuje do wielu stylizacji. Za pomocą dodatków można każdorazowo nadawać jej zupełnie inne oblicze. Tym razem, wybór padł na glamrockowe akcesoria. Do sukienki dopasowałam długie rękawiczki z ultramodnymi frędzlami oraz buty na solidnym koturnie. Kolorystycznej monotonii przeciwstawia się oversize'owy płaszcz w jednym z dominujących kolorów w kolekcji.

That's SIMPLE!click here for the ENGLISH VERSION

  1. W rzeczach Simple nie podoba mi się zawsze tylko jedno: cena...

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs