RZESZÓW style&the city : Mode Moi Sell

Mode Moi Sell prowadzą siostry : Natalia i Judyta. Obydwie są studentkami Politechniki Rzeszowskiej, a bloga jak twierdzą, założyły pod wpływem chwili. Moda, która od dłuższego czasu stanowiła dla nich inspiracje - zyskała miejsce w życiu codziennym.
http://mode-moi-sell.blogspot.com








Czym zajmujecie się na co dzień?
Bez wątpienia zawsze interesowała nas moda jednak równie dużo uwagi poświęcałyśmy fotografii i muzyce. Wszyscy, którzy znają Natalię wiedzą, że fotografowanie to jej drugie imię. Nie ma osoby wśród naszych znajomych, której by nie poświęciła choć jednego folderu ze zdjęciami. Dzięki niej, znajomi zaczynają doceniać wartość chwili. Nie bez przyczyny również na naszym blogu często pojawia się jakiś akcent muzyczny. Muzyka pasjonowała nas zawsze i do tej pory stanowi miłe oderwanie od rzeczywistości.   

Czym dla Was jest moda?
W naszym wydaniu jest to łączenie, miksowanie naprawdę przeróżnych rzeczy. Tworząc stylizacje staramy się wykorzystywać wszystko, co jest tylko możliwe. Począwszy od ubrań znalezionych gdzieś na dnie szafy, ubrań vintage poprzez ubrania odpowiadające obowiązującym trendom, skończywszy na second hand'owych perełkach.

Skąd czerpiecie inspiracje?
Zakres naszych modowych inspiracji jest bardzo rozległy. Tak naprawdę ciężko jednoznacznie określić kto jest naszym wzorem. Inspirują nas zarówno inne blogerki, przypadkowi ludzie spotkani na ulicy jak i filmy, muzyka czy czasopisma.

Styl której z gwiazd uważacie za najciekawszy?

Szczerze mówiąc to większość gwiazd jest dobrze ubrana, jednak nie zawsze jest to ich zasługa. Mają wokół siebie cały sztab ludzi, którzy dbają nie tylko o ubiór ale i cały image. W dzisiejszych czasach ciężko spotkać źle ubraną gwiazdę. Dużo większy zachwyt wzbudzają w nas osoby, które same tworzą swoje stylizacje i wychodzi im to naprawdę dobrze.

Jakie są Wasze ulubione marki? Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?
Jak już wcześniej wspominałyśmy nasze ubrania są różnego pochodzenia. Często wybieramy się do centrum handlowego w celu zakupu nowych ubrań, jednak na tym nie koniec. Nie ukrywamy, że często też odwiedzamy sklepy typu second hand, gdyż można tam znaleźć naprawdę ciekawe i niepowtarzalne rzeczy. Często dokonujemy też zakupów przez Internet.

Co Waszym zdaniem było absolutnym must have sezonu letniego?
Zdecydowanie must have sezonu wiosna/lato 2012 były asymetryczne ubrania. Niezależnie od koloru, wzoru czy okazji - asymetria sprawdza się wszędzie.

Jak oceniacie styl mieszkanek Rzeszowa i okolic?
Przechodząc ulicami Rzeszowa można spotkać kogoś naprawdę fajnie ubranego, jednak to nie zdarza się zbyt często, a szkoda. Rzeszowskie dziewczyny często boją się ubrać coś odważniejszego i wybierają szare kolory. Mimo to jest wiele osób, dla których liczy się to co mają na sobie, a ich stylizacje rzucają się w oko. Ostatnio miałyśmy przyjemność poznać kilka rzeszowskich blogerek. Są to osoby, które w pełni podzielają naszą pasję. Nie dość, że są przesympatyczne to dodatkowo dobrze ubrane. Cieszy nas fakt, że Rzeszów staje sie miejscem otwartym na modę.


click here for the ENGLISH VERSION

0 komentarze

Prześlij komentarz

top blogs
top blogs