Accross the stream

Biżuterią By dziubeka wprost nie sposób się znudzić. Szeroki wybór asortymentu gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wybrednej klienteli. Projektantka stale szlifuje swoje zdolności, raz po raz zadziwiając wyborem materiałów, tematyką i wykończeniem kolekcji. Swoją opowieść zaczęła od delikatnych bransoletek zdobionych charmsami, by następnie dopełnić ją kolekcjami zabarwionymi stylem etnicznym i unisexem. Choć dodatki te cieszą się dużą popularnością to Anna Dziubek nigdy nie spoczęła na laurach. Rezultaty jej ciągłych poszukiwań za każdym razem zachwycają, wzbudzają ciekawość i sprawiają, że wręcz nie można doczekać się napływu kolejnych projektów.
click here for the ENGLISH VERSION

 1. love it!!

  XX

  www.aroundlucia.com
  www.aroundlucia.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo proszę o pomoc shinybox. pl/? ref=468c2eb (usunąć spacje miedzy słowami w linku) Darmowe kosmetyki, za nic nie płacisz, naprawdę. Shinyboxy są już dostępne w tym miesiącu, sprawdź. Na wielu blogach pojawiły się już paczki. W linku klik na dole zarejestruj się. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne.
  Obserwujemy? Ja już się dodałam ;)
  http://amadellaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza bransoletka jest najładniejsza :))

  OdpowiedzUsuń
 5. wyglądają bardzo masywnie ale robią wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnego masz bloga .. dodaję do obserwowanych ! Pozdrawiam i zapraszam do siebie :) z pewnoscią będe zaglodać czesto :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta pierwsza bransoletka jest przepiękna :)

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs