20 m² Łukasza - show true emotions online


"Miej parcie i patrzaj w obiektyw" - hasło, które pojawiło się na T-shircie Łukasza Jakóbiaka zdaje się być jego najlepszą autoreklamą. 29-cioletni absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego od lat zmierzał do tego, by być na świeczniku. Nie piszę tego ironicznie, a z pełnym uznaniem dla człowieka, który potrzebował zaledwie paru tygodni by z "łowcy autografów" przemienić się w prawdziwego showman'a.
Jakóbiak zaprasza do swojej kawalerki gwiazdy, a następnie zadaje im często niezręczne pytania. Nikt jednak nie patrzy w sufit, nie ukrywa się za stertą kłamstw, ponieważ atmosfera najzwyczajniej na to nie pozwala. Internetowe show "20 m² Łukasza" kręcone jest za pomocą kilku iPhone'ów 4 i bardziej przypomina spotkanie przy kawie aniżeli poważny wywiad podczas którego należy przybrać grobową minę. I to jest właśnie największy plus programu! Gdy z planu znika sztab osób odpowiedzialnych za to, by wszystko było perfekcyjne, gwiazdy okazują swoje prawdziwe oblicze. Wymaga to niemałej odwagi, bo kiedy zdzierają wszystkie filtry zabezpieczające wpadają w drogę bez odwrotu. Pozostawiają po sobie jedynie czystą, wyraźną wizję.


Show Łukasza budzi duże emocje, piszą o nim zarówno brukowce jak i poważne media. Mówi się nawet, że Kuba Wojewódzki doczekał się godnego następcy (o czym zresztą sam zainteresowany wypowiedział się w felietonie). Czy rzeczywiście doczekaliśmy się nowego króla internetu? Kto Waszym zdaniem powinien poświęcić swoje "10 minut" na plastikowym krzesełku?

  1. W ogóle mnie nie rajcuje ten koleś :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Kosmetyki, które pokaże po powrocie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. moja dieta, to po prostu mniej żreć :D

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs