Cypel City is going to die, but...

Od połowy maja na lewym brzegu Wisły mieści się kulturalne centrum do którego z chęcią przychodzą rzesze fashionistów. Aż mnie dziw bierze, że dopiero co uroczyście witaliśmy H&M'owski Pop-up Store, a już musimy się z nim powolutku żegnać.

Zanim jednak to nastąpi czeka nas jeszcze ogrom atrakcji!
Wciąż można wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie obrazujące to miejsce. Szczegółowe wymagania znajdziecie na oficjalnej stronie Cyplu.
W najbliższy wtorek na sznurach pomiędzy drzewami zostaną rozwieszone ubrania. Ich kolory, faktury i desenie zależą tylko od Was, bo konary drzew mają być jedynie przykrywką dla polowania na najbardziej modne zdobycze. Zasada ciuch za ciuch, SWAP w piknikowej atmosferze - czy to nie brzmi pięknie? A jakby tego było mało to w środę o godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu „Kate Moss – Creating and Icon!” w reżyserii Nicola Graef'a.

  1. Bardzo podoba mi się Twój blog. Nie piszę tego dla tego, że 'oo napisze ze ma fajnego bloga to i mi skomentuje' broń Boże. Piszesz naprawdę interesujące rzeczy o modzie i to sprawia, że chce tutaj zaglądać częściej. Szkoda, że nie dane mi było odwiedzić nasz H&M'owski Pop-up Store.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny blog ;) Będę Zaglondać ^^
    Buziaki
    Sonja

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs