You're not like the others, futuristic lover

Jednym z olbrzymich plusów sztuki jest fakt, że przenosi w zupełnie inną rzeczywistość. Taniec potrafi wyzwolić głęboko skrywaną kobiecość, muzyka mentalnie przenieść w swingujące lata 50-te, a moda - umożliwia posmakowanie wielkiego świata.

Odnoszę wrażenie, że rubryki pokroju "Ubierz się jak (imię i nazwisko gwiazdy)" tracą sens swojego istnienia. Byćmoże nadzieje pokładają w nich jeszcze strapione duszyczki, które niemal w ogóle nie obserwują rynku modowego. Gwarantuję jednak, że przykładając się choć trochę do odrabiania lekcji z monitorowania polskiego rynku możemy wynieść bardzo pozytywne wnioski. Znalezienie stroju, podobnego do tego w którym nosi się nasza ulubiona gwiazda nie wymaga już wertowania stosów gazet. Asortyment sklepowy stale się urozmaica, a już dziś możemy wyglądać jak ulubienica wielu mężczyzn, piosenkarka Katy Perry.


Nie dziwi fakt, że sukienka doczekała się duplikatu. Strój w którym gwiazda pojawiła się na imprezie charytatywnej "Change Begins Within" przykuwał spojrzenia. Ultrakobiecy krój i niewinność koloru niehybnie zderzyła się ze złotymi kolcami układającymi się w geometryczne wzory.

Oryginał pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji Versace i kosztuje $7,925. Tańsza wersja dostępna jest w sprzedaży w butiku AreYouFashion za niespełna 180 złotych. W sukienkę wbito znacznie mniej ćwieków, ale nadal utrzymuje swój wyjątkowy charakter. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych.

click here for the ENGLISH VERSION

 1. sukienka jest prześliczna, perfekcyjnie podkreśla kobiece kształty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe. fajna sukienka :D pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej,hej :) dzięki za wizytę :))) farba jakiej używam jest z Loreal nr 7 43 (bląd miedziano złocisty :))

  buzi buzi

  PS a sukienka jest genialna! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. podobną sukienkę chyba jeszcze ma w ofercie monashe :)?

  OdpowiedzUsuń
 5. sukienka jest świetna! podobne chyba były w kolekcji dla H&M

  OdpowiedzUsuń
 6. mało sukienek noszę, ale ta jest chyba warta grzechu :P
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. właśnie intensywnie zastanawiam się nad zakupem kiecki w ten deseń, zwłaszcza, że w tym roku kuzynka mi się chajta :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sukienka, bardzo w stylu Versace :) Poza tym wiele podobnych można znaleźć także w River Island ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie mega podobna!! a znich fajna byla parka..
  xxo

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs