Fashion Week Poland & Elle Polska

Lubię, gdy wokół wiele się dzieje, dlatego też często żyję w biegu. Z niezmierzonymi oczekiwaniami spoglądam na terminarz nadchodzącego miesiąca. Już na chwilę obecną zapowiada się niesamowicie! Po raz pierwszy został niemal w stu procentach zdominowany przez modę.

Brakuje tylko jednego elementu, ale liczę na to, że przy Waszej subwencji będę miała możliwość zrealizowania swoich marzeń i podreperowania warsztatu.

AKCJA
Fashion Week Poland wraz z redakcją Elle Polska organizują konkurs dla blogerów piszących o modzie. Naszym zadaniem było napisanie krótkiej zapowiedzi modowego święta w Łodzi oraz stworzenie stylizacji zgodnej z aktualnymi trendami.
Spośród wszystkich zgłoszeń dzięki Waszym głosom zostanie wybranych 10 osób, które wraz z resztą ekipy wytypowaną przez Jury Konkursu będzie miało okazję wziąć udział w warsztatach dziennikarskich podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland! Zwycięzcy będą mieli możliwość nauki od najlepszych. Czy nie brzmi to pięknie?!

REDAKCJA


Udział w tym przedwsięwzięciu byłby dla mnie niebywałym wyróżnieniem. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie. Każdy głos i komentarz naprawdę wiele dla mnie znaczy. Jeśli chcesz pomóc wejdź, klikaj i do woli wypowiadaj się TUTAJ.

Z góry dziękuje tak mocno, jak tylko potrafię! W dodatku szeroko się uśmiecham i z nadzieją patrzę w przyszłość. Niech się dzieje.

click here for the ENGLISH VERSION

  1. my też się staramy dostać do redakcji, ale widzimy, ze ostro gra poszła do przodu...

    a buty są ze sklepu Butyk, zeszłoroczny zakup. jednak wiem, ze nie każdemu przypadły do gusty;))))

    OdpowiedzUsuń
  2. życzę powodzenia! Mam nadzieję, że wygrają osoby z pasją! ;)    zapraszam częściej, będzie mi przemiło ;)

    OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs