I am the sun

Mijają właśnie 3 tygodnie układania niemalże wszystkich możliwych układanek od nowa. Zarówno w życiu osobistym, jak i na blogu. Mam nadzieję, że pozytywne efekty widać na pierwszy rzut oka.

Póki jeszcze świąteczne oferty nie przysłoniły całego świata, postuję nie tyle efektowną, co ciekawą sesję, która pojawiła się w grudniowym wydaniu Vogue UK. Bohaterami sesji są młodzi i zdolni - mieszkańcy Nowego Jorku, którzy realizując się w swoich dziedzinach udowadniają z każdym dniem, że warto walczyć o swoje marzenia.

Za obiektywem Terry'ego Richardsona pojawiły się głównie gwiazdy modelingu, filmu i muzyki. Stylizowane przez Kate Phelan osobistości to m.in. Karlie Kloss, Joan Smalls, Dakota oraz Elle Fanning, Sky Ferreira, Pamela Love, Harley Viera-Newton i wiele, wiele innych gorących nazwisk. Wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć charyzmatycznego aktora i wokalisty zespołu 30 Second to Mars - Jared'a Leto.
Tak naprawdę sesja New York Cool nie potrzebuje żadnej konkretnej, doszczędnie przemyślanej oprawy. Oryginalne osobowości wyczuwamy bez większego wysiłku. Youth knows no pain!  

click here for the ENGLISH VERSION

 1. najważniejsze jest, żeby wszystko szło tak jak sobie życzymy xd;d. haha;pp. to jest raczej nie możliwee;d.
  Fajnie tutaaj xd.
  Zapraszam do siebie!;D.
  Obserwuję;>> x.d

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za komentarz!
  co do wyszukiwania zdjęć, to niespecjalnie trudne: google ma opcję szukania konkretnej grafiki jeśli wpisze się jej adres ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarz i wizytę u mnie, zapraszam częściej :) Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło tutaj:D
  Zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się, sesja z klimatem

  OdpowiedzUsuń
 6. lubię Ludzi tego typu :-)

  Pozdrawiam gorąco!
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń

top blogs
top blogs